Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

M Park Reda – nowy, 48 park handlowy LCP Properties w Polsce, otwarty!

M Park Reda – nowy, 48 park handlowy LCP Properties w Polsce, otwarty!

 

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oficjalnie otworzył swój 48 park handlowy pod marką M Park na terenie Polski, który jednocześnie jest piątym w województwie pomorskim. M Park Reda to łącznie 4.433 m kw. powierzchni GLA z 13 najemcami. Rozpoczęcie prac budowalnych miało miejsce w połowie maja 2023, a generalnym wykonawcą projektu była firma STB Budownictwo.
 

 

Projekt w Redzie powstał w ramach długofalowej strategii grupy LCP, obejmującej wprowadzanie na rynek wysokiej jakości parków handlowych pod marką M Park.

 

M Park Reda, w skład którego wchodzą dwa budynki, A i B, zlokalizowany jest przy ulicy Handlowej, tuż obok istniejącego sklepu Lidl. Dla wygody odwiedzających dostępny jest przestronny parking dla 95 samochodów.

 

Najnowsza inwestycja LCP, to nie tylko 48 park handlowy po marką M Park w całym portfelu w Polsce, ale również, po Rumii, Starszynie, Gdyni oraz Pucku, piąty M  Park w województwie pomorskim. Zasięg (tzw. catchment area) najnowszego M Parku LCP wyliczony w czasie 20 min dotarcia  od nieruchomości, określany jest na ponad 160.000 klientów.

 

W gronie najemców M Park Reda znajdują się  m.in. takie marki jak: TEDi – 933 m kw., Action – 862 m kw. Sinsay – 555 m kw., Rossmann 457 m kw., CCC – 457 m kw., Maxi Zoo – 351 m kw., Hebe 290 m kw., Żabka – 81 m kw., Verona – 66 m kw., lokalna cukiernia Hintzke – 71 m kw. oraz druga w mieście pizzeria Casa di Paolo – 144 m kw.
 

„Oddajemy dziś mieszkańcom Redy i okolic nowy, w pełni skomercjalizowany, wyjątkowy park handlowy. Obiekt ze starannie dopasowaną ofertą najemców, a tym samym potencjałem, by stać się kluczowym i ulubionym miejscem zakupowym na lokalnej mapie handlowej”, skomentowała podczas uroczystości otwarcia Magdalena Kowalewska –  Kasperowicz, Chief Operating Officer, LCP Properties w Polsce. „M Park Reda to kolejny kamień milowy w naszej podróży, w kierunku pozycji lidera na polskim rynku parków handlowych. Doświadczenia, jakie zdobywamy w trakcie tej drogi pozwalają nam na coraz lepsze dostosowanie naszego formatu do elastycznie zmieniających się oczekiwań najemców, jak również klientów naszych M Parków”, dodała. 

 

M Park Reda to projekt uwzględniający w swojej architekturze charakterystykę otaczających go budynków, co pozwala na idealne zachowanie jednolitej stylistyki panującej w całej istniejącej już linii zabudowy. Co więcej, w każdym realizowanym M Parku kładziony jest nacisk na aspekty ekologiczne, w tym montowane są m.in. elektryczne stacje do ładowania pojazdów – w przypadku Redy takie miejsca są aż cztery. Ponadto dach w tym projekcie został przygotowany tak, by w przyszłości mogły na nim być zainstalowane panele fotowoltaiczne.

 


Reda to drugie po Iławie, jednak nie ostatnie otwarcie parku handlowego, które wydarzało się w tym roku. W IV kwartale otwarte bowiem zostaną M Park Olsztyn oraz M Park Pionki.  
 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl