Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness ... - WIADOMOŚCI

O nas

O nas

O nas

 

Firma LCP Properties jest częścią brytyjskiej grupy inwestycyjnej, LCP Group działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych, biurowych i magazynowych

 

W Polsce, obecna jest od 2005 roku i jako LCP Properties z sukcesem rozwija swój portfel nieruchomości handlowych pod marką M Park jak również Multiparks – przestrzeni magazynowych typu SBU (Small Business Units) 

 

LCP Properties posiada aktualnie w Polsce ponad 95 nieruchomości handlowych, biurowych oraz magazynowych. Na początku 2023 roku całkowita, łączna powierzchnia posiadanych przez firmę obiektów, przekroczyła 360 tys. m kw. a ich szacunkowa wartość osiągnęła 500 mln euro.
 

 

Nasz zespół


Eksperci inwestycji i zarządzaniu na rynku nieruchomości komercyjnych


Naszą domeną są nieruchomości komercyjne. Inwestujemy w obiekty handlowe, małe centra produkcyjno-magazynowe i biurowce. Sami zarządzamy własnymi obiektami i świadczymy takie usługi również dla innych podmiotów.

 

Ze względu na rodzinny charakter firmy inwestujemy długoterminowo, koncentrując się na optymalizacji przepływów pieniężnych i długofalowym stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie portfelem, maksymalizując zyski naszych udziałowców.

contact
Masz pytania?

Rozwój LCP Properties na polskim rynku w następnych latach ma być oparty zarówno o inwestycje w działające nieruchomości, jak i prowadzenie własnej działalności deweloperskiej.

contact
Masz pytania?

Stale poszukujemy możliwości inwestycji i jesteśmy otwarci na nawiązanie relacji biznesowych.
Zapraszamy do współpracy.

 

Poniżej, prezentujemy rodzaje nieruchomości, które są głównym przedmiotem naszego zainteresowania. Jeżeli chciałbyś z nami nawiązać współpracę zapraszamy do kontatku.

 

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym a nasze działanie opiera się na podejmowaniu szybkich decyzji. Dobre projekty są zawsze w obszarze naszego zainteresowania.

Nasz zespół

Dla każdej organizacji najcenniejszym zasobem są ludzie. Zespól LCP to kreatywni, myślący nieszablonowo profesjonaliści w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, którzy dbają o to, aby pozyskane projekty przynosiły optymalne zyski inwestorom. Zaangażowanie, każdego z nich w rozwój LCP sprawia, że firma notuje dynamiczny wzrost i jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów realizujących inwestycje w parki handlowe, lokalne centra handlowe, małe magazyny z powierzchniami biurowymi (SBU) dedykowanymi mniejszym przedsiębiorcom oraz rynkowi e-commerce.

Zaangażowanie, każdego z naszych profesjonalistów w rozwój LCP sprawia, że firma notuje dynamiczny wzrost i jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów realizujących inwestycje w parki handlowe, lokalne centra handlowe, małe magazyny z powierzchniami biurowymi (SBU) dedykowanymi mniejszym przedsiębiorcom oraz rynkowi e-commerce. Mamy świadomość, iż dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie realizować z sukcesem założenia biznesowe naszych inwestorów.

James Fife
Supervisory Board Member responsible for LCP Poland

James Fife

Magdalena Kowalewska-Kasperowicz
Chief Operating Officer

Magdalena Kowalewska-Kasperowicz

Andrzej Plit
Dyrektor Finansowy

Andrzej Plit

Katarzyna Szeleźnik
Leasing & Acquisitions Director

Katarzyna Szeleźnik

Dorota Szerafin
Asset & Property Management Director

Dorota Szerafin

Jarosław Kotyna
Development Director

Jarosław Kotyna


Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl