Nowość:

Zobacz nasze wszystkie nieruchomości w zakładce "Portfolio" i sprawdź gdzie mamy dostępne powierzchnie.

Nowość:

Zobacz nasze wszystkie nieruchomości w zakładce "Portfolio" i sprawdź gdzie mamy dostępne powierzchnie.

O nas

O nas

O nas

 

Firma LCP Properties jest częścią brytyjskiej grupy inwestycyjnej, LCP Group działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

 

 

W Polsce, obecna jest od 2005 roku i jako LCP Properties z sukcesem rozwija współpracę z partnerami i sieciami handlowymi na terenie kraju.

 

 

Posiadany i zarządzany przez nas portfel nieruchomości przekroczył na koniec 1kw 2022 roku 80 nieruchomości komercyjnych, a jego wartość przekracza obecnie 460 mln euro. Zarządzamy powierzchnią ponad 360 tys. mkw. zlokalizowanych w różnych miejscach kraju.

 

Nasz zespół


Eksperci inwestycji i zarządzaniu na rynku nieruchomości komercyjnych


Naszą domeną są nieruchomości komercyjne. Inwestujemy w obiekty handlowe, małe centra produkcyjno-magazynowe i biurowce. Sami zarządzamy własnymi obiektami i świadczymy takie usługi również dla innych podmiotów.

 

Ze względu na rodzinny charakter firmy inwestujemy długoterminowo, koncentrując się na optymalizacji przepływów pieniężnych i długofalowym stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie portfelem, maksymalizując zyski naszych udziałowców.

contact
Masz pytania?

Rozwój LCP Properties na polskim rynku w następnych latach ma być oparty zarówno o inwestycje w działające nieruchomości, jak i prowadzenie własnej działalności deweloperskiej.

contact
Masz pytania?

Stale poszukujemy możliwości inwestycji i jesteśmy otwarci na nawiązanie relacji biznesowych.
Zapraszamy do współpracy.

 

Poniżej, prezentujemy rodzaje nieruchomości, które są głównym przedmiotem naszego zainteresowania. Jeżeli chciałbyś z nami nawiązać współpracę zapraszamy do kontatku.

 

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym a nasze działanie opiera się na podejmowaniu szybkich decyzji. Dobre projekty są zawsze w obszarze naszego zainteresowania.

Nasz zespół

Dla każdej organizacji najcenniejszym zasobem są ludzie. Zespól LCP to kreatywni, myślący nieszablonowo profesjonaliści w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, którzy dbają o to, aby pozyskane projekty przynosiły optymalne zyski inwestorom. Zaangażowanie, każdego z nich w rozwój LCP sprawia, że firma notuje dynamiczny wzrost i jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów realizujących inwestycje w parki handlowe, lokalne centra handlowe, małe magazyny z powierzchniami biurowymi (SBU) dedykowanymi mniejszym przedsiębiorcom oraz rynkowi e-commerce.

Zaangażowanie, każdego z naszych profesjonalistów w rozwój LCP sprawia, że firma notuje dynamiczny wzrost i jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów realizujących inwestycje w parki handlowe, lokalne centra handlowe, małe magazyny z powierzchniami biurowymi (SBU) dedykowanymi mniejszym przedsiębiorcom oraz rynkowi e-commerce. Mamy świadomość, iż dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie realizować z sukcesem założenia biznesowe naszych inwestorów.

James Fife
Supervisory Board Member responsible for LCP Poland

James Fife

Krystian Modrzejewski
Group Operations Director

Krystian Modrzejewski

Katarzyna Szeleźnik
Acquisitions Director

Katarzyna Szeleźnik

Dorota Szerafin
Head of Property Management

Dorota Szerafin

Jarosław Kotyna
Development Director

Jarosław Kotyna

Justyna Małysko
Leasing Manager

Justyna Małysko


Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 501 502

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w Multiparcs (SBU)

+48 664 719 919

awojtczuk@lcp.pl