Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

LCP Properties: M Park Olsztyn w 100% wynajęty

LCP Properties: M Park Olsztyn w 100% wynajęty

 

Będący częścią inwestującej w nieruchomości M Core - LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych, zakończył proces komercjalizacji dla swojego projektu deweloperskiego M Park Olsztyn.  Umowy zostały podpisane dla sześciu przewidzianych w tym projekcie lokali, z łącznym GLA na poziomie 3.100 m kw. Otwarcie parku handlowego planowane jest na przełom września i października bieżącego roku.

 

M Park Olsztyn, powstaje w południowej części miasta, przy ulicy Bartąskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie dużych nowych osiedli mieszkaniowych: Zacisze, Generałów oraz Jaroty. Dla wygody odwiedzających dostępny będzie przestronny parking na 126 samochodów. 
Jak w każdym realizowanym M Parku, również w Olsztynie kładziony jest nacisk na aspekty ekologiczne, w tym montowane są m.in. elektryczne stacje do ładowania pojazdów. Ponadto w ramach ESG planowane jest także pozyskanie dla tej nieruchomości certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. 

 


Sześciu najemców tworzących całościowy tenant mix tej nieruchomości to: TEDi – 801 m kw., Sinsay – 788 m kw., Pepco – 549 m kw., Dealz – 466 m kw., Rossmann – 461 m kw. oraz  JB Bałdyga/Cymes – 91 m kw. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości, inny inwestor równolegle buduje sklep międzynarodowej sieci sklepów spożywczych, co tym bardziej wzmocni popularność nowego miejsca handlowego w mieście. 

 

"Takie scenariusze lubimy najbardziej. Na około trzy miesiące przed planowanym otwarciem nasz M Park w Olsztynie jest w 100% wynajęty. To pozwoli nam ze spokojem zrealizować i skoordynować prace wykończeniowe przy tej inwestycji i czekać na rozpoczęcie działalności, prezentując klientom nową, dedykowaną ofertę”,

 

skomentowała Katarzyna Szeleźnik, Leasing & Acquisitions Director, LCP Properties w Polsce.

 

„M Park Olsztyn będzie naszym 49 parkiem handlowym pod marką M Park w Polsce. W budowie są także M Park numer 50 i 51, odpowiednio w Pionkach i Brzezinach. Jedno czego jesteśmy pewni, to że na tej liczbie długo się nie zatrzymamy”, dodała. 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl