Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP Properties wynajmuje 6.000 m kw. powierzchni w swoich nieruchomościach... - WIADOMOŚCI

LCP przyspiesza i ogłasza kolejny projekt. Działka z pozwoleniem na budowę pod przyszły M Park zakupiona w Olsztynie

LCP przyspiesza i ogłasza kolejny projekt. Działka z pozwoleniem na budowę pod przyszły M Park zakupiona w Olsztynie

 

Będący częścią inwestującej w nieruchomości M Core - LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych, nabył kolejną działkę z już przyznanym pozwoleniem na budowę, tym razem w Olsztynie i oficjalnie ogłasza start parku handlowego pod marką M Park. M Park Olsztyn to łącznie 3.100 m kw. GLA z pięcioma najemcami – z czego trzech już podpisało umowy na wybrane powierzchnie. Pozostałe umowy są w zaawansowanych negocjacjach. Działka została zakupiona od firmy Adept 20 sp. z o.o. należącej do grupy Adept Investment sp. z o.o. Otwarcie parku handlowego planowane jest na trzeci kwartał 2024.

 

Działka pod przyszły M Park Olsztyn, zlokalizowana jest w południowej części miasta, przy ulicy Bartąskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie dużych nowych osiedli mieszkaniowych: Zacisze, Generałów oraz Jaroty. Dla wygody odwiedzających dostępny będzie przestronny parking na 126 samochodów. Obok czterech z nich zainstalowane zostaną ładowarki dla samochodów elektrycznych.

 

Zakupiona działka posiada już przyznane pozwolenie na budowę, co pozwoli na szybkie rozpoczęcie prac budowalnych. Co więcej na zaawansowanym etapie jest także proces komercjalizacji przyszłego M Parku. Wśród przyszłych najemców będą: Pepco – 558 m kw., Rossmann – 454 m kw. czy Dealz – 445 m kw.

 

„Zakup działki w Olsztynie, raptem trzy tygodnie po ogłoszeniu zakupu działki pod park handlowy w Pionkach, dowodzi raz jeszcze, że nasze słowa o intensyfikacji działań LCP w Polsce i planach podwojenia wartości naszego portfela, nie są bez pokrycia. Zakładamy, że 2024 to będzie dla nas ekscytujący czas, z rekordową liczbą otwarć parków handlowych pod marką M Park”,

 

skomentował James Fife, CEO, LCP Properties w Polsce.

 

„Nasze założenia w kontekście olsztyńskiego projektu już dziś wyglądają bardzo obiecująco, zarówno od strony budowlanej, jak i komercyjnej. Pozostały nam do wynajęcia raptem dwa lokale, na które prowadzimy zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami”, dodał.

 

M Park Olsztyn to kolejny park handlowy, który powstanie pod marką M Park. Aktualnie w portfelu LCP jest 46 nieruchomości pod tym brandem. W ostatnim czasie do tego grona dołączył M Park Łochów, a kolejne dwa projekty, w Iławie i Redzie zostaną otwarte w najbliższym czasie. Natomiast równolegle do Olsztyna będzie realizowany projekt w Pionkach, gdzie działka została nabyta w połowie listopadzie br.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl