Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness

LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness

 

Należący do inwestującej w nieruchomości, międzynarodowej grupy M Core – LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych sfinalizował kolejne dwie umowy dla swojego aktualnego projektu deweloperskiego – M Park Pionki. Do grona najemców tej nieruchomości dołączyli CCC i Xtreme Fitness. W zaawansowanych negocjacjach pozostają dwa ostatnie, z łącznie czternastu lokali przewidzianych w tym projekcie. Otwarcie M Park Pionki planowane jest na IV kwartał 2024 roku.

 

Park Pionki, zaoferuje niemalże 9.300 m kw. powierzchni najmu. Wśród wcześniej potwierdzonych najemców były m.in. takie marki jak: Jysk (ponad 1.300 m kw.), sklep spożywczy Biedronka (ok 1.100 m kw.), popularna marka modowa Sinsay (750 m kw.), jak również Martes Sport (700 m kw.), Rossmann (500 m kw.), Dealz (500 m kw.) oraz Pepco (550 m kw.).

 

Do grona nowych najemców M Park Pionki dołączyli: CCC (400 m kw.) oraz Xtreme Fitness Gyms (600 m kw.) - dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness oparta na autorskim modelu franczyzowym. Obecnie sieć zrzesza pod swoim szyldem 64 obiekty i współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami.

 

M Park Pionki powstaje przy głównej, przejazdowej ulicy w mieście - Doktor Marii Garszwo, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP w Pionkach. Dla wygody odwiedzających dostępny będzie przestronny parking na aż 355 samochodów. Co więcej w każdym realizowanym M Parku kładziony jest nacisk na aspekty ekologiczne, w tym montowane są m.in. elektryczne stacje do ładowania pojazdów – w przypadku Pionek takie miejsca będą aż cztery.

 

Patrząc na wyjątkowe zainteresowanie projektem w Pionkach, możemy być spokojni o to, że w dniu otwarcia obiekt nie tylko będzie w pełni skomercjalizowany, ale też wszystkie sklepy otwarte. Tym bardziej miło nam przywitać w gronie nowych najemców M Parku naszych wieloletnich partnerów, CCC oraz Xtreme Fitness,

 

skomentowała Katarzyna Szeleźnik, Leasing & Acquisitions Director, LCP Properties w Polsce.

 

M Park Pionki to kolejny dowód na to, że dobry projekt, broni się sam. Na ok. pół roku przed otwarciem pozostajemy z ostatnimi dwoma lokalami, w przypadku których prowadzone są zaawansowane rozmowy, z jedną z sieci sklepów budowalnych oraz najemcą gastronomicznym, dodała.

 

Na placu budowy projektu prace realizowane są zgodnie przyjętym harmonogramem. Konstrukcja żelbetowa wykonana jest już na 70% nieruchomości. Aktualnie wykonywana jest więźba dachowa na jednej z części budynku. Trwają także prace związane z instalacją kanalizacyjną zewnętrzną i wewnętrzną.

M Park Pionki to kolejny park handlowy, który powstanie pod marką M Park. Patrząc na realizowane projekty deweloperskie będzie to łącznie 50-ty park pod tym brandem w Polsce. Aktualnie w portfelu LCP jest 48 M Parków. W ostatnim czasie do tego grona dołączył M Park Iława i Reda.

 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl