Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness ... - WIADOMOŚCI

Grupa LCP powiększa swój portfel w Polsce i otwiera kolejny park handlowy typu M Park w Świdniku.

Grupa LCP powiększa swój portfel w Polsce i otwiera kolejny park handlowy typu M Park w Świdniku.

 

Najnowszy projekt, M Park Świdnik jest już 45 parkiem handlowym międzynarodowej grupy inwestycyjnej M Core a jego wartość, 10 milionów EUR podkreśla jej mocne zaangażowanie w rozwój posiadanego portfela w Polsce.

 

 

Obiekt o powierzchni GLA 7,700 mkw. jest największą inwestycją Grupy LCP w Polsce, działającą pod marką M Park. Projekt charakteryzuje optymalna oferta najemców dostosowana do oczekiwań lokalnej społeczności. Wśród najemców w parku handlowym będą funkcjonowały takie globalne marki jak Pepco, Dealz, Action, Sinsay, Rossmann, Martes Sport a operatorem spożywczym jest Biedronka. Wśród pozostałych najemców w M Parku będą również lokalni przedsiębiorcy, a już wkrótce LCP ogłosi nazwy ostatnich najemców, z którymi umowy są właśnie finalizowane.

 

Budowa M Park Świdnik spotkała się z dużym entuzjazmem zarówno samych mieszkańców, jak i władz lokalnych. W mieście mieszka ponad 40,000 mieszkańców, które sąsiaduje z metropolią Lublina liczącą ponad 340 000 mieszkańców. Wielu z nich codziennie przemieszcza się w obrębie tych dwóch miast, a lokalizacja parku umożliwi im sprawne realizowanie potrzeb zakupowych. Ze względu na niespotykaną dotychczas ofertę w regionie, inwestycja nie tylko powinna zaspokoić potrzeby szerokiego grona konsumentów, ale również wzmocnić lokalną gospodarkę generując szacunkowo 150 nowych miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców.

Krystian Modrzejewski, szef działu ekspansji grupy M Core w LCP Properties, powiedział:

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy otworzyć park handlowy M Park właśnie w Świdniku. LCP działa w Polsce od 2005 roku i cieszymy się, że kolejnym etapem naszego rozwoju jest nasza oficjalna obecność w tym regionie. Park handlowy M Park otworzyliśmy 30 marca, a nasze ambitne plany mają zapewnić mu sukces, który przełoży się na centrum tętniące życiem i będące miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Świdnika i okolic. Jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli spełnić oczekiwania mieszkańców, ponieważ to oni przyczynili się również do powstania M Parku takiej wielkości” 

"Ta inwestycja, o wartości 10 milionów euro, jest częścią realizacji celu inwestycyjnego grupy M Core i należącej do niej LCP Properties, który zakłada powiększenie wartości portfela do 1 miliarda euro w ciągu najbliższych lat” – mówi Magdalena Kowalewska, COO w LCP Properties.

 

 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl