Nowość:

Zobacz nasze wszystkie nieruchomości w zakładce "Portfolio" i sprawdź gdzie mamy dostępne powierzchnie.

Nowość:

Zobacz nasze wszystkie nieruchomości w zakładce "Portfolio" i sprawdź gdzie mamy dostępne powierzchnie.

Cinema City w Zielonych Tarasach :: Elbląg

Otwarcie Cinema City w Galerii Zielone Tarasy w Elblągu

Jeszcze w tym roku Multiplex Cinema City otworzy się w Zielonych Tarasach. Kino zajmie powierzchnię ponad 2000 mkw.

 

"Uruchomienie kina jest ważnym etapem realizacji naszej strategii mającej na celu poszerzenie i wzmocnienie oferty Galerii o branżę rozrywkową i podkreślenie jej znaczenia na handlowej mapie miasta. Cinema City to nie tylko sale kinowe i filmy, ale także imprezy, wydarzenia kulturalne, targi oraz sale na wynajem. Zakończenie inwestycji oraz otwarcie multipleksu dla klientów planujemy na koniec 2022 roku” – mówi Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP.

 

Zielone Tarasy to centrum hadlowe, położone w centralnej cześci Elbląga u zbiegu ulic Teatralnej i Robotniczej. Powstało w 2005 roku i jest jednym z trzech projektów w porfelu nieruchomości Grupy LCP, która zarządza Galerią od momentu jej zakupu.
 
W 2016 roku obiekt został gruntownie odnowiony i przeszedł modernizację, dzieki której udostępnia obecnie dużą przestrzeń handlowo-usługową dla mieszkańców Elbląga. Wraz z operatorem spożywczym, Kaufland oferuje ponad 7,000 mkw.
 
Dwupoziomowy kompleks budynków posiada obecnie 15 najemców, min. JYSK, Media Expert,Pepco,Top Secret, CCC,Dealz,Rossmann, Gzella. Do dyspozycji klientów pozostaje dwupoziomowy parking na ponad 300 samochodów.

Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 501 502

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w Multiparcs (SBU)

+48 664 719 919

awojtczuk@lcp.pl